Хліб

Смак справжнього домашнього хліба пам’ятаешь завжди. Дізнайтеся рецепти хліба в домашніх умовах, та для приготування хліба в хлібопічці. Готуємо хліб по рецептам з фото.

Вівсяний хліб в мультиварці скороварці

Вівсяний хлібВівсяний хліб

Приготуємо вівсяний хліб в мультиварці скороварці Редмонд. Простий рецепт з покроковим описом. Смачний, домашній хліб з насінням соняшника і вівсяними пластівцями дуже корисний і натуральний.

Хліб білий в мультиварці скороварці

Хліб білий в мультиварці скороварціХліб білий в мультиварці скороварці

Домашній білий хліб приготовлений в мультиварці скороварці Редмонд – запашний, з хрусткою скоринкою. Простий рецепт з фото випічки хліба на кожен день. Ароматний і смачний пшеничний хліб домашнього приготування.

Багет «пампушки з часником»

пампушки з часникомпампушки з часником
Відмінний рецепт хліба «пампушки з часником» ідеально підійдуть до борщу і до будь–якої першої страви. Для швидкого приготування смачних пампушок з часником використовую багет. Простий рецепт пампушок на кожен день.

Сірий хліб з кунжутом

Сірий хліб з кунжутомСірий хліб з кунжутом
Сірий хліб з кунжутом приготовлений в мультиварці, чудово смакує з першими стравами. Готувати хліб в мультиварці просто, домашня випічка на кожен день.

Пампушки до червоного борщу

Пампушки до червоного борщуПампушки до червоного борщу
Пампушки до борщу – традиційна українська страва. Пампушки з часником особливо смакують до червоного борщу. Дізнайтеся як готувати смачні пампушки, рецепт з фото. Покроковий рецепт приготування ароматних пампушок до борщу.

Яєчний хліб у мультиварці

Яєчний хліб у мультиварціЯєчний хліб у мультиварці
Смачний домашній хліб приготовлений своїми руками в мультиварці Поларіс. Рецепт з фото яєчного хліба спеченого вдома. Покроковий рецепт випічки домашнього хліба.

Хліб на кефірі рецепт для мультиварки

Хліб на кефірі рецепт для мультиваркиХліб на кефірі рецепт для мультиварки
Рецепт хліба на кефірі приготовленого в домашніх умовах за допомогою мультиварки з режимом «випічка». Смачний хліб і легкий в приготуванні, рецепт з фото.
Хліб на кефірі в мультиварці – смачний домашній та ароматний.

Гарбузовий хліб в духовці

Гарбузовий хліб в духовціГарбузовий хліб в духовці
Оригінальний за смаком хліб з гарбуза – корисний та смачний особливо для діток. А ще гарбузовий хліб має яскравий колір м’якушки. Дізнайтеся як приготувати хліб з гарбуза в духовці, рецепт з фото.

Хліб медово–гірчичний у мультиварці

Хліб медово–гірчичний у мультиварціХліб медово–гірчичний у мультиварці
Запашний домашній хліб виготовлений в мультиварці з медово-гірчичним смаком, рецепт з фото. Як приготувати хліб в мультиварці? За цим простим рецептом ви зможете готувати хліб в будь-якій моделі мультиварок. Вчимося випікати смачний хліб у мультиварці на кожен день.

Хліб в мультиварці

Хліб в мультиварціХліб в мультиварці
Домашній хліб – ароматний, смачний та корисний на відміну від магазинного. Як приготувати хліб в мультиварці? За цим простим рецептом з фото ви зможете спекти хліб за допомогою будь-якої моделі мультиварки. До вашої уваги рецепт смачного білого хліба спеченого в мультиварці.