Рулети

Рецепти смачних рулетів з різною начинкою, випічка рулетів. Дізнайтеся як правильно приготувати рулет з курки, фаршу, підчеревини, свинини, з маком. Прості рецепти рулетів з лавашу, м’ясних, солодких.

Бісквітний рулет до чаю

бісквітний рулет

Бісквітний рулет – смачна випічка до чаю, а зробити такий особливий малюнок не складно. Рулет готується з доступних інгредієнтів які є в кожної господині вдома. Замість крему ви можете використати будь-яке варення чи джем.

Рулет виходить дуже м’яким, ніжним, зовсім не кришиться – рецепт приготування з фото.

Великодній рулет з горіхами

Великодній рулет з горіхамиВеликодній рулет з горіхами
Великодній рулет з горіхами стане чудовою прикрасою вашого святкового Великоднього столу. Щоб ваша традиційна паска не сумувала, приготуйте цей смачний та ароматний рулет з волоськими горіхами та родзинками за нашим перевіреним рецептом. Тісто в рулетах виходить ніжне та пухке, злегка вологе – смачна домашня випічка на Пасху.

Здобні рогалики

Здобні рогаликиЗдобні рогалики
Здобні рогалики зі згущеним молоком виходять пишними, м’якенькими та смачними. Рецепт рогаликів на сухих дріжджах користується великою популярністю. Солодкі рогалики дуже смачні – рецепти домашньої випічки на кожен день.

Вертута з яблуками

Вертута з яблукамиВертута з яблуками
Вертута з яблуками – це смачний і вишуканий десерт, робити досить легко і швидко. Перевірений рецепт вертути з яблуками, покроковий опис приготування тіста, фото. Вертута – домашня випічка на кожен день.