Пиріжки

Смачні рецепти пиріжків з різною начинкою, фото приготування. Випічка пиріжків з дріжджового здобного тіста, рецепти жарених пиріжків. Пиріжки з капустою, вишнями, картоплею, яблуком.

Домашні пиріжки з картоплею і сиром

Домашні пиріжки з картоплею і сиром

Сьогодні приготуємо пиріжки «поча» – страва з Турецької кухні. Домашні пиріжки з картоплею і твердим сиром – смачна випічка для всієї родини.

Готувати пиріжки хоча можна окремо з картоплею і тільки з сиром. Я приготую пиріжки з картоплею і сиром, вони добре смакують чи гарячими так і холодними. Якщо у вас велика родина то зразу готуйте подвійну порцію.

Пісні пиріжки з капустою смажені

пісні пиріжки з капустою смажені

Пісні пиріжки з капустою – ніжні, повітряні і дуже смачні. Кулінарний рецепт приготування пісних пиріжків, фото. Готуйте у піст смачні пиріжки.

Смажені пиріжки на кефірі з абрикосами

Смажені пиріжки на кефірі з абрикосамиСмажені пиріжки на кефірі з абрикосами

Пиріжки з абрикосами смажені на сковорідці апетитні та смачні. М’якеньке тісто для пиріжків замішується на кефірі. Простий рецепт приготування пиріжків з абрикосами.

Пиріжки з вишнею і чорною смородиною

Пиріжки з вишнею і чорною смородиноюПиріжки з вишнею і чорною смородиною

Влітку можна приготувати дуже смачні смажені та випечені в духовці пиріжки з вишнею та чорною смородиною. Ніжні, м’якенькі пиріжки з смачною начинкою з ягід вишні і чорної смородини. Пиріжки для перекусу з солодкою начинкою дуже сподобаються дітям та дорослим.

Відкриті пиріжки з абрикосами

Відкриті пиріжки з абрикосамиВідкриті пиріжки з абрикосами

Соковиті та смачні відкриті пиріжки з абрикосами приготовлені в духовці. Діти будуть в захваті від таких солодких пиріжків з абрикосами. До вашої уваги рецепт приготування відкритих пиріжків з абрикосами в духовці.

Пиріжки з куркою і яйцем

Пиріжки з куркою і яйцемПиріжки з куркою і яйцем

Пиріжки з куркою і яйцем приготовлені в домашніх умовах, поживні та смачні. Рецепт приготування улюблених з дитинства пиріжків, смажених на сковороді.

Булочки з горіховою начинкою

Булочки з горіховою начинкоюБулочки з горіховою начинкою

Булочки з горіховою начинкою в моїй родині полюбляють усі. Солодка домашня випічка на кожен день, до вашої уваги рецепт з фотографіями приготування булочок з горіхами.

Смажені пиріжки з м’ясом

Смажені пиріжки з м'ясомСмажені пиріжки з м'ясом

Смажені пиріжки з м’ясом дуже смачні та поживні. Приготувати пиріжки з дріжджовим тістом дуже просто за нашим рецептом з покроковими фото. Улюблена начинка з м’яса, цибулі і помідорів – соковита і ніжна на смак.

Слойки з куркою

Слойки з куркоюСлойки з куркою

Слойки з куркою з листкового тіста – смачні, повітряні і дуже поживні. Рецепт приготування слойок в духовці, фото та покроковий опис. Приготування займе у вас небагато часу, вийдуть найсмачніші слойки з куркою для всієї родини.

Тісто для пиріжків на дріжджах

Тісто для пиріжків на дріжджахТісто для пиріжків на дріжджах
Тісто для пиріжків на дріжджах дуже смачне та просте в приготуванні. До вашої уваги дріжджове тісто для смажених пиріжків з вишнями. Популярний варіант тіста для смажених пиріжків з різними начинками.