Піца

Рецепти піци з м’ясом, ковбасами, зі свіжою та консервованої рибою, піца з овочами, грибами та фруктами. Готуємо піцу в домашніх умовах. Дізнайтеся як готувати тісто для піци.

Піца із кабачків

піца із кабачків

Лінива піца із кабачків – смачна, швидка в приготуванні страва на сніданок. Як приготувати ліниву піцу з кабачків покроковий рецепт з фото.

Піца по-селянськи: рецепт приготування з фото

піца по-селянськипіца по-селянськи

Піца по-селянськи проста та популярна страва в приготуванні. Ароматна та дуже смачна піца з помідорами та з домашнім і твердим сирами. Рецепт приготування піци по-селянськи, фото та опис.

Італійська піца «Кальцоне»

Італійська піца «Кальцоне»Італійська піца «Кальцоне»

Закрита італійська піца Кальцоне зберігає всю смакоту та соковитість начинки. Рецепт приготування піци Кальцоне з фото, покроковий опис. Така смачна піца дуже ситна та ароматна.

Рецепт тіста на піцу на кефірі

Рецепт тіста на піцу на кефіріРецепт тіста на піцу на кефірі

Тісто для піци на кефірі – гарний рецепт для тих хто не полюбляє дріжджове тісто. Тісто на кефірі готується швидко, піца виходить з ніжним і м’яким тістом та хрусткою скоринкою.

Тонке тісто для піци з медом

тісто для піци з медомтісто для піци з медом
Тісто для піци з медом готується швидко, виходить тонке і хрустке. Піца з вашою улюбленою начинкою і цим тістом вийде ароматна і смачна. Рецепт тіста для піци з фото та покроковим описом.

Тісто для піци на кефірі

Тісто для піци на кефіріТісто для піци на кефірі
Тісто для піци на кефірі готується швидко і просто. Це рецепт, коли потрібно приготувати піцу дуже швидко та смачно. Готуємо тонке та ароматне тісто для піци без дріжджів, рецепт з фото. Начинку для піци вибирайте за своїм смаком.

Тісто для піци без дріжджів на молоці

Тісто для піци без дріжджів на молоціТісто для піци без дріжджів на молоці
До вашої уваги рецепт тіста для піци без дріжджів на молоці. За цим рецептом виходить піца подібна до італійської кухні. Тісто для піци робиться дуже швидко – виходить смачна домашня піца.

Швидке тісто для піци

Швидке тісто для піциШвидке тісто для піци
Швидке тісто для піци дріжджове готується за лічені хвилини. Смачна піца рецепт тонкого тіста за 10 хвилин. Кулінарний рецепт з фотографіями пухкої та смачної піци на кожен день. Тонка піца в домашніх умовах.

Піца на сковороді

Піца на сковородіПіца на сковороді
Піца на сковороді – швидка та смачна страва. Рецепт приготування піци дуже простий та легкий. Інгредієнти для піци можете змінювати за власним бажанням. Тому готуємо смачну піцу на сковороді буквально за 10 хвилин, рецепт з фото.