Кекси

Найсмачніші рецепти випічки кексів в домашніх умовах. Здивуйте свою родину кексами з ізюмом, сиром, шоколадом, вишнями, чорницями. Дізнайтеся як приготувати домашні кекси, рецепти з фото.

Пісні медові кекси

Пісні медові кексиПісні медові кекси

Пісні медові кекси готуються легко та швидко, виходять м’якенькими з гарним медовим ароматом і смаком. Тож ви не повірите що вони пісні. Рецепт пісних медових кексів з покроковим описом.

Шоколадно-кавовий кекс у мультиварці

кекс в мультиварці

Перевірений рецепт смачного шоколадно-кавового кекса приготовленого в мультиварці. Такий кекс легко готувати за допомогою мультиварки Редмонд.

Кекс в кружці в мікрохвильовці

Кекс в кружці в мікрохвильовціКекс в кружці в мікрохвильовці

Кекс готується 3 хвилини у мікрохвильовій печі. Виходить ніжний, м’якенький і дуже смачний кекс в кружці. Швидкий рецепт приготування, особливо якщо немає духовки.

Кекси з шоколадними дропсами

кекси з шоколадними дропсамикекси з шоколадними дропсами

Кекси з шоколадними дропсами – смачна домашня випічка для всієї родини. Рецепт приготування кексів з фото.

Швидкі шоколадні кекси

Швидкі шоколадні кексиШвидкі шоколадні кекси

Шоколадні кекси за цим рецептом готуються досить швидко, виходять ніжними, з кавовим смаком. Смачна домашня випічка для дітей на день народження та інші свята.

Лимонний кекс з полуницею в мультиварці

Лимонний кекс з полуницею в мультиварціЛимонний кекс з полуницею в мультиварці
Ароматний лимонний кекс з полуницею – смачна домашня випічка в мультиварці. Дізнайтесь рецепт приготування смачного кексу в мультиварці Поларіс. Кекс зі свіжою полуницею можна готувати кожен день в сезон коли є полуниця.

Кекс з вишнями в мультиварці

Кекс з вишнями в мультиварціКекс з вишнями в мультиварці
Кекс з вишнями в мультиварці має ніжний смак та аромат соковитої вишні. Завжди в сезон коли стигнуть вишні я випікаю цей кекс з вишнею в мультиварці Polaris. Рецепт приготування кексу з вишнями простий та швидкий. Смачна випічка на кожен день, рецепти для мультиварки.

Пасхальні кекси

Пасхальні кексиПасхальні кекси
Пасхальні кекси смачна випічка для дітей до свята Пасхи. Кекси стануть прикрасою вашого Великоднього столу. Рецепт кексів на Пасху з фото та описом, готуються просто – смачні та ароматні.

Кекси зі згущеним молоком

Кекси зі згущеним молокомКекси зі згущеним молоком
Кекси зі згущеним молоком рецепт простий з фото приготування домашньої випічки. Детальний опис рецепту кексів приготованих вдома, дізнайтеся як швидко приготувати кекси зі згущеним молоком.