Як зустрічати рік Собаки? Що повинно бути на столі?

Як зустрічати рік СобакиЯк зустрічати рік Собаки

Наступний 2018 рік пройде під знаком Земляної Жовтої Собаки – найвірнішого і доброго друга людини. А як його зустрічати, щоб собака принесла удачу?

Згідно з китайськими мудрецями, Собака – чий рік настає, наділена такими якостями – щедрістю, обережністю, ощадливістю, дружелюбністю, ґрунтовністю, стриманістю, добродушністю.

Вона особливо виявляє прихильність до людей старанним і виконавчим, вірним сім’ї і боргу, чадолюбивим і добрим. Собака виступає за прояву всього творчого, будь це в домашньому колі або на роботі.

Виходячи з цього 2018 рік треба зустрічати у колі своїх нерозлучних друзів. Нехай вечірка стане прекрасною зустріччю однодумців, всі радіють, співають і веселяться.

В чому зустрічати 2018 рік?

Несправедливо рахувати, якщо рік Жовтої Собаки, то одяг повинен бути в такому кольорі. Це не вірне рішення. По-перше, існує безліч різних відтінків жовтого. По-друге, Собака спокійно відноситься до всіх кольорів, і поважає прояву індивідуальності в одязі.

Основні кольори 2018 року: жовтий, пісочний, золотистий, оливковий, коричневий, кавовий, хакі, білий, кремовий, молочний. Колір обраного одягу не повинен бути занадто яскравим, та вульгарним. Не повинно бути глибоких декольте, прозорих тканин, високих розрізів – Собака такого не стерпить, бо вона має властивість бути стриманою.

Дуже гарно буде виглядати одяг з різними елементами хутра, наприклад, манжети, комір, поділ можете прикрасити смужками з хутру.

Що повинно бути на Новорічному столі?

Яскрава і доброзичлива Собака, безсумнівно, їй сподобається, якщо новорічний стіл буде:

  • сервірований з переважанням відтінків коричневого, бежевого і жовтого кольорів;
  • з посудом з дерева і інших екологічних матеріалів;
  • багатим і рясним;
  • заставлений фруктами, зеленню і солодощами.

Одним з головних продуктів, з яких готуються основні страви для святкового столу 2018 року, має бути м’ясо: свинина, яловичина, баранина, м’ясо птиці. Його можна запікати, смажити і тушкувати, готувати з нього всілякі м’ясні салати і закуски.

Собака любить поїсти, тому по оцінить щедрий святковий стіл. Ще Жовта Земляна Собака – велика шанувальниця солодощів, і, щоб порадувати її, можна заздалегідь поставити на стіл всілякі десерти та пляцки.

І не забудьте поставити на стіл тарілки з великою кількістю хліба. Земляна Собака також оцінить це. Собака всеїдна: проблем з тим, що приготувати на новорічний стіл 2018, не буде. Але важливо пам’ятати: їжа повинна бути простою, але смачною і ситною.

рік Собаки

Щасливого вам Нового Року!