» » Меню на Новий рік 2018 Собаки

Меню на Новий рік 2018 Собаки

Меню на Новий рік 2018 СобакиМеню на Новий рік 2018 Собаки

Продовжуючи готуватися до Нового року, давайте розглянемо святкове меню на Новий рік 2018 Собаки. Треба вже зараз подумати – що ми будемо готувати, заздалегідь підготувати можливі інгредієнти для страв.

Собака – символ 2018 року, неперебірлива в їжі, тому Новорічні страви повинні бути звичайними і простими.
Звичайно прикрашати страви необхідно зеленню, овочами і фруктами. Купувати дорогі продукти не потрібно.

Основна відмінність 2018 року у тому, що на святковому столі повинно бути як можна більше м’ясних страв – собаки дуже люблять м’ясо.З гарячих закусок підійдуть котлети, відбивні, гуляш, печінка. В якості гарніру підходить картопля чи макарони.


закуски

З холодних закусок м’ясні, ковбасні та інші нарізки обов’язково повинні бути на святковому новорічному столі. Також можна приготувати таку нову холодну закуску, як голубці мариновані корейською морквою та трубочки з печінки. Такі закуски готуються досить швидко, та їх можна споживати ще 1-2 після Нового року.


м'ясні страви

Приготуйте і м’ясні салати, наприклад олів’є, оселедець під шубою – без таких салатів я не уявляю це свято. До речі, салати і закуски можна викласти у вигляді символу 2018 року.М’ясні чи рибні рулети прості в приготуванні, а на столі мають красивий вигляд і гарний смак.На десерт можна приготувати звичайні торти, пляцки, фруктові салати, купити цукерки.Алкогольні напої можете вживати будь-які, але треба завжди знати міру. Собака не переносить навіть запаху алкоголю.
З солодких напоїв підійдуть компоти і різноманітні соки.Так як собака всеїдна, то проблем з приготуванням страв у вас не повинно з’явитись. Головне дотримуйтесь такої умови – страви повинні бути без усіляких хитромудростей, смачними і поживними.

Схожі рецепти

Як зустрічати рік Собаки? Що повинно бути на столі?
Наступний 2018 рік пройде під знаком Земляної Жовтої Собаки - найвірнішого і доброго друга людини. А як його зустрічати, щоб собака принесла удачу?
Новорічне меню 2017
Складати святкове Новорічне меню 2017 рік треба завчасно, враховуючи при цьому смаки Господаря року Півня і смаки ваших рідних і близьких. Новий Рік особливе свято в році, якого з нетерпінням чекають діти і дорослі. Тож давайте разом дізнаємось, яким повинне бути новорічне меню 2017, основні
Меню на Новий рік 2017
2017 рік за східним календарем буде роком Червоного Вогняного Півня. Головне в рік Півня - по-філософськи відноситись до всіх перемін в житті. Важливо завоювати прихильність володаря року. Тому треба його правильно зустріти: прикрасити ялинку, гарно сервірувати стіл і заздалегідь скласти меню на
Як святкують Новий рік в Україні?
Новий рік – популярне та найдавніше свято, яке щорічно святкують у всіх країнах. Люди різної національності та релігійних переконань з нетерпінням чекають на це свято.
Новорічні салати 2016
Новорічні салати - зазвичай головна страва Новорічного меню. В 2016 році не обійтись без овочевих салатів з свіжою зеленню, салатів з фруктів - бо до нас прийде рік вогняної мавпи.
Новорічне меню 2016
Складати новорічне меню 2016 це традиція на кожен новий рік. Меню на новий рік 2016 повинно відповідати смакам і раціону майбутнього символу 2016 року - до нас прийде вогненно-червона мавпа.

0 комментарів

Напишіть "Рецепти страв" без кавичок
X
Зареєструватися/Вхід
Нагору