Новорічні салати 2016

Новорічні салати 2016Новорічні салати 2016
Новорічні салати – зазвичай головна страва Новорічного меню. В 2016 році не обійтись без овочевих салатів з свіжою зеленню, салатів з фруктів – бо до нас прийде рік вогняної мавпи.

Новорічні салати 2016 – зазвичай головна страва Новорічного меню. В 2016 році не обійтись без овочевих салатів з свіжою зеленню, салатів з фруктів – бо до нас прийде рік вогняної мавпи.

Салати на Новий рік повинні виглядати святково, тож додавайте порізаний смужками болгарський перець, огірки, свіже листя салату, зелений горошок. Нижче представлені рецепти новорічних салатів які гарно впишуться в святкове меню 2016 року.

Рецепти салатів на Новий рік 2016

Новорічні салати підбирають заздалегідь. Вогняній мавпі сподобаються салати прикрашені ії улюбленими часточками бананів, мандаринів або апельсинів.
Це зробить ще більш привабливими салати на Новий рік 2016.

Новорічні салати 2016 фотоНоворічні салати 2016 фото

Новорічні салати повинні виглядати яскраво, красиво – наприклад обов’язково зробіть салат у формі мавпи.

Новорічні салати 2016 фотоНоворічні салати 2016 фото

Овочеві та фруктові салати
Основним джерелом поживних речовин для мавп становлять ягоди, фрукти та овочі. Новорічні салати з цими продуктами повинні бути на святковому столі. Страви на основі овочів вийдуть легкими на ваш шлунок, та ще й корисними.

Новорічні салати 2016 фотоНоворічні салати 2016 фото

Мавпи полюбляють яскраві кольори, тому чим яскравіше ви прикрасите свій салат, тим краще вони будуть виглядати і сподобаються символу 2016 року.

Новорічні салати 2016 фотоНоворічні салати 2016 фото

Оригінальні новорічні салати

Мавпа завжди готова експериментувати з новими і незвичними стравами. Тому робіть салати з незвичним поєднанням продуктів, але новий салат треба випробувати заздалегідь, щоб не стався конфуз у самий розпал свята.

Новорічні салати 2016 фотоНоворічні салати 2016 фото

Салати на Новий рік – ідеальна страва, вони можуть задовольнити всі вимоги новорічного меню 2016. Тож обирайте та готуйте найсмачніші новорічні салати до святкового столу в рік вогняної мавпи – рецепти з фото на нашому сайті допоможуть їх приготувати.