Меню на Новий рік 2019 – святкові рецепти

меню на Новий рік 2019

Наближається 2019 рік – рік Жовтої Свині (Кабана) і час замислитися про новорічне меню. Вміло сервірований святковий стіл і правильно підібране меню на Новий рік 2019 допоможе гідно зустріти свято.

Під час складання новорічного меню слід додавати такі цікаві і смачні страви, що сподобаються Жовтій Земляній Свині.

Які страви приготувати, та як їх правильно оформити щоб здобути прихильність господині наступного 2019 року – вам допоможе ця стаття.

Новорічні страви

Новорічні пляцки

Новорічні салати

Новорічні закуски

Новорічні десерти

Що подати на Новорічний стіл 2019?

Дехто з астрологів не радить готувати свинину до святкового столу 2019, краще хай головною стравою буде смажена курка чи качка.

що подати на Новорічний стіл 2019

Свиня дуже полюбляє овочі і фрукти в свіжому вигляді, тож обов’язково приготуйте нарізку з овочів і фруктів.

Перед складанням меню на Новий рік 2019 обов’язково враховуйте переваги близьких і рідних, що будуть у вас зустрічати новий рік.

На столі повинні бути гарячі м’ясні страви, які наситять гостей – це можу бути запечена птиця, м’ясні рулети, риба з гарніром.

Також необхідно включити в меню кілька видів салатів з відтінком жовтого кольору, прикрасити консервованою кукурудзою. Приготуйте і подайте до столу овочеві страви, закуски з сиром.

На десерт приготуйте різноманітні кекси та торти. В якості начинки до кексів підходить абрикосове варення. Це може бути морозиво прикрашене апельсинами і ананасами.

Додатковою прикрасою на Новий рік 2019 стануть напої з апельсинового соку чи компот зі сухофруктів.

Алкогольні напої власного приготування завжди мають перевагу перед магазинними – вони якісніші, міцніші.

Зазвичай на Новий рік готують багато різних страв, рецепти  котрих можна знайти у вільному доступі.

Як сервірувати святковий стіл 2019?

Оформлення новорічного столу повинно співпадати з кольорами господаря року. Всі страви повинні виглядати привабливо, прикрашені гілочками різної зелені – кріп, петрушка, розмарин, кінза.

як сервірувати святковий стіл 2019

Яскраво прикрасити святковий стіл 2019 допоможуть такі смачні овочі – томати черрі, морква, болгарський перець, також фрукти жовтого кольору.

Господиня 2019 року – Свиня, тварина яка відрізняється великою миролюбністю, тому важливо щоб новорічний стіл ніс достаток і створив святковий настрій. Тож зустрічайте Новий рік 2019 правильно!