Салат з фруктів «Пальма»

Салат з фруктів «Пальма»Салат з фруктів «Пальма»
Салат з фруктів у вигляді пальми чудово виглядає на святковому столі в Новий рік 2016. При складанні святкового меню, особливу увагу ми приділяємо саме десертам. Це найулюбленіша частина частувань для діток та багатьох дорослих.

Інгредієнти

  • банани
  • ківі
  • мандарини
  • лимон 1 шт. (вичавити сік)

Справа в тому, що за китайським календарем, 2016 рік буде роком мавпи, а щоб її задобрити, ми приготуємо смачний фруктовий салат з бананів, ківі й мандарина.

Фрукти завжди доречні на столі і добре поєднуються з багатьма продуктами, тим більше що по суті це скоріше фруктова нарізка, бо ми нічим не заправляємо салат.

Для такого салату, насамперед, потрібно вибрати хороші, якісні фрукти. Що стосується банана, це зараз вже далеко не екзотичний фрукт і його можна вільно купити в будь-якому магазині. Визначити якість банана можна і при візуальному огляді, спочатку зверніть увагу на колір банана.

Салат з фруктів Пальма рецептСалат з фруктів Пальма рецепт

Так як банани імпортуються ще зеленими, то достигають вони вже на місці. Якщо вам пропонують зеленуватий плід, значить він ще незрілий, а якщо на жовтій шкірці з’явилися коричневі цятки, значить, такий банан потрібно з’їсти протягом дня, бо він вже перезрілий.

А тепер нам потрібно для салату купити апельсин. Він також давно перестав бути дефіцитним фруктом, але ж усім відомо, що найсмачніший мандарин – це солодкий. А ось це вже рідкість, бо більшість цитрусових фруктів, привезених на наш ринок, мають кисло солодкий смак.

Як же вибрати хороший солодкий мандарин? Перш за все, поцікавитись у продавця походженням фруктів. Найсоковитіші і солодкі плоди привезені з країн Середземномор’я, особливо з Італії та Іспанії, а також США.

Салат з фруктів рецепт

Очищаємо фрукти від шкірки.
Банан розрізаємо вздовж навпіл, та нарізаємо на шматки товщиною 2 см. Викладаємо їх на блюдо у вигляді стовбура пальми.
Змащуємо ретельно лимонним соком (щоб банан не потемнів) за допомогою пензлика.

Ківі ріжемо навпіл уздовж, а потім кожну половинку ще ріжемо на 4 -5 частин уздовж, щоб вийшли часточки. Укладаємо ківі зверху, у вигляді листя пальми.

Мандарин ріжемо дрібними шматками, якщо мілкі мандарини то цілими частками. З них ми викладемо пісочок під пальмою.

Салат з фруктів ПальмаСалат з фруктів Пальма

Салат з фруктів у вигляді пальми відразу можна подавати до столу.

Приємного смаку!