» » Вівсяний хліб в мультиварці скороварці

Вівсяний хліб в мультиварці скороварці

Вівсяний хлібВівсяний хліб

Приготуємо вівсяний хліб в мультиварці скороварці Редмонд. Простий рецепт з покроковим описом. Смачний, домашній хліб з насінням соняшника і вівсяними пластівцями дуже корисний і натуральний.

Інгредієнти

  • Борошно пшеничне 580 г.
  • Вівсяні пластівці 100 г.
  • Насіння соняшника очищене 50 г.
  • Дріжджі сухі 20 г.
  • Сіль 10 г.
  • Цукор 20 г.
  • Олія 30 мл.
  • Вода кімнатної температури 420 мл.

Рецепт приготування хліба

Борошно, вівсяні пластівці, цукор, сіль, насіння соняшника і дріжджі висипати в окрему ємність і перемішати. При постійному повільному помішуванні додати олію (20 мл.) і воду.

з'єднати всі інгредієнти

Тісто вимішувати до тих пір, поки воно не почне відставати від стінок ємності.

вимісити тісто

Чашу мультиварки скороварки Редмонд змазати олією (10 мл.), покласти тісто і розрівняти його. Закрити кришку.

Встановити програму ХЛІБ, час приготування 3 години. Натиснути кнопку СТАРТ.

За 1 годину до завершення приготування відкрити кришку, перевернути хліб, закрити кришку. Готувати до закінчення програми.

перевернути хліб за 1 годину до закінчення

Ароматний хліб з вівсяними пластівцями готовий, смакуємо!

хліб з вівсяними пластівцями готовий

Схожі рецепти

Розсольник в мультиварці скороварці
Приготуємо смачний розсольник за допомогою мультиварки скороварки Редмонд - вітамінна перша страва на кожен день. Рецепт корисного та ситного супу з перловою крупою і овочами.
Хліб білий в мультиварці скороварці
Домашній білий хліб приготовлений в мультиварці скороварці Редмонд - запашний, з хрусткою скоринкою. Простий рецепт з фото випічки хліба на кожен день. Ароматний і смачний пшеничний хліб домашнього приготування.
Яєчний хліб у мультиварці
Смачний домашній хліб приготовлений своїми руками в мультиварці Поларіс. Рецепт з фото яєчного хліба спеченого вдома. Покроковий рецепт випічки домашнього хліба.
Хліб на кефірі рецепт для мультиварки
Рецепт хліба на кефірі приготовленого в домашніх умовах за допомогою мультиварки з режимом «випічка». Смачний хліб і легкий в приготуванні, рецепт з фото. Хліб на кефірі в мультиварці - смачний домашній та ароматний.
Хліб медово–гірчичний у мультиварці
Запашний домашній хліб виготовлений в мультиварці з медово-гірчичним смаком, рецепт з фото. Як приготувати хліб в мультиварці? За цим простим рецептом ви зможете готувати хліб в будь-якій моделі мультиварок. Вчимося випікати смачний хліб у мультиварці на кожен день.
Хліб в мультиварці
Домашній хліб - ароматний, смачний та корисний на відміну від магазинного. Як приготувати хліб в мультиварці? За цим простим рецептом з фото ви зможете спекти хліб за допомогою будь-якої моделі мультиварки. До вашої уваги рецепт смачного білого хліба спеченого в мультиварці.

0 комментарів

Напишіть "Рецепти страв" без кавичок
X
Зареєструватися/Вхід
Нагору