Рецепти для мультиварки

Готуємо за допомогою мультиварки, прості та смачні рецепти для мультиварки – супи, каші, десерти. Також дивіться відео рецепти для мультиварки українськоі кухні.

Розсольник в мультиварці

Розсольник в мультиварціРозсольник в мультиварці
Розсольник – смачна і корисна перша страва, в нашому випадку приготовлена в мультиварці поларис. Домашній розсольник готуємо з рисом і обов’язково з додавання маринованих огірків. Дізнайтеся як варити розсольник, рецепт з покроковим описом.
Розсольник є класичним блюдом російської кухні.

Тушковане м’ясо у мультиварці-скороварці з грибами

тушковане м'ясо у мультиварці з грибами

М’ясо дуже гарно поєднується з грибами, а готувати в мультиварці просто і швидко. Тушковане м’ясо з грибами здатне доповнити будь-який гарнір, а обід можна зробити смачним і поживним. Рецепт приготування м’яса з грибами в мультиварці-скороварці, рецепт з фото.

Капуста з фаршем та картоплею в мультиварці

капуста з фаршем та картоплею в мультиварці

Смачна вечеря на приготовлена нашвидкуруч – капуста з фаршем та картоплею в мультиварці. Рецепт другої страви на кожен день.

Поживна та корисна страва зроблена за допомогою мультиварки.

Шоколадно-кавовий кекс у мультиварці

кекс в мультиварці

Перевірений рецепт смачного шоколадно-кавового кекса приготовленого в мультиварці. Такий кекс легко готувати за допомогою мультиварки Редмонд.

Запіканка з печінки в мультиварці

Запіканка з печінки в мультиварціЗапіканка з печінки в мультиварці

Дуже ситна та смачна запіканка з печінки приготовлена в мультиварці. Печінка з овочами дуже корисна та поживна. Рецепт приготування ніжної запіканки в мультиварці, покрокові фото.

Дитячий омлет в мультиварці

омлет дитячийомлет дитячий

Швидкий в приготуванні дитячий омлет в мультиварці, дуже ніжний і смачний. Можна готувати на водяній бані чи в пароварці, але це займе 15 хвилин. Як приготувати дитячий омлет? Готуючи омлет в мультиварці приготування займе 2-3 хвилини.

Суп з сосисками і локшиною в мультиварці

Суп з сосисками і локшиною в мультиварціСуп з сосисками і локшиною в мультиварці

Такий суп з сосисками і локшиною сподобається дітям і дорослим. Насичений смак, простий рецепт приготування і доступні інгредієнти – гарна перша страва на кожен день. Готувати суп дуже просто завдяки мультиварці Redmond.

Пісний борщ з грибами в мультиварці скороварці

Пісний борщ з грибамиПісний борщ з грибами

Пісний борщ з грибами можна готувати не тільки під час Посту. Як варити пісний борщ з грибами? Смачна перша страва готується легко, особливо за допомогою мультиварки скороварки. Для приготування пісного борщу можна використовувати сушені, свіжі чи мариновані гриби. Пісний борщ з грибами вийде з насиченим смаком, ситний та дуже смачний.

Курячі котлети з сиром в мультиварці

Курячі котлети з сиром в мультиварціКурячі котлети з сиром в мультиварці

Ніжні курячі котлети з сиром, приготовлені в мультиварці, соковиті та смачні, особливо з додаванням м’ятої картоплі чи каш з круп. Рецепт приготування котлет в мультиварці, фото з покроковим описом.

Капусняк в мультиварці скороварці зі свіжої капусти

Капусняк в мультиварці скороварці зі свіжої капустиКапусняк в мультиварці скороварці зі свіжої капусти

Український капусняк – улюблена перша страва багатьох чоловіків, поживний та дуже смачний. Корінь селери придає неповторний смак та аромат капусняку, а завдяки мультиварці скороварці легко готувати. До вашої уваги рецепт з фото капусняк зі свіжої капусти приготовлений в мультиварці скороварці.