Напої

Приготуйте безалкогольні, освіжаючі, літні напої, безліч рецептів з фото. Рецепти приготування швидких напоів, гарячих кавових напоїв. Також ви дізнаетесь рецепти алкогольних напоїв.

Банановий коктейль

банановий коктейль

Банановий коктейль – смачний вітамінний напій. Споживати банановий коктейль зразу після приготування, інакше банан має властивості темніти.

Рецепт смачного бананового коктейлю з молоком.

Какао з молоком

какао з молоком

Улюблений напій з дитинства – какао з молоком. Чашка смачного, ароматного какао з молоком зігріє та порадує шоколадним смаком.

Рецепт приготування какао з молоком в домашніх умовах, як правильно варити.

Коктейль «Мохіто» безалкогольний

мохіто безалкогольнийМохіто – коктейль, який освіжає, особливо в літню спеку! Рецепт мохіто безалкогольного з м’ятою, приємний смак та легко приготувати в домашніх умовах.

Компот «Бадьорість»

Компот «Бадьорість»Компот «Бадьорість»

Смачний і корисний компот з ягід, допоможе вам зміцнити імунітет, побороти грип. Рецепт приготування смачного напою, можна готувати як із свіжих, так і з морожених ягід.

Компот з яблук і винограду

Компот з яблук і виноградуКомпот з яблук і винограду

Свіжий компот з яблук та винограду – смачний осінній напій для всієї родини. Рецепт компоту з свіжих фруктів, опис приготування.

Ранкова освіжаюча кава

Ранкова освіжаюча каваРанкова освіжаюча кава

Освіжаюча ранкова кава – те що потрібно для бадьорого ранку. Готувати каву трохи довго, але якщо приготувати настій для приготування заздалегідь, тоді зранку швидко приготуєте улюблену каву. Використання м’яти та лимону придає неймовірний смак та аромат. Рецепт смачного освіжаючого напою на кожен день.

Кисіль з кураги

Кисіль з курагиКисіль з кураги

Густий та корисний кисіль з кураги для всієї родини. Курага дуже корисна для шкіри, волосся. Смачний солодкий десерт на кожен день, рецепт з фото.

Сік з персиків на зиму

Сік з персиків на зимуСік з персиків на зиму

Кисло-солодкий сік з персиків – поживний напій взимку для всієї родини. Якщо у вас великий врожай персиків, приготуйте цей смачний сік. Простий рецепт приготування персикового соку на зиму.

Компот зі свіжих яблук і сухофруктів

Компот зі свіжих яблук і сухофруктівКомпот зі свіжих яблук і сухофруктів

Смачний та корисний напій зі свіжих яблук та сухофруктів готую досить часто. Рецепт приготування компоту дуже простий, та діти від нього в захваті.

Зігрівальний чай з травами

Зігрівальний чай з травамиЗігрівальний чай з травами

Зігрівальний чай з українських трав – корисний напій для українців. Рецепт зігрівального чаю допоможе впоратись з ознобом при хворобі та взимку. Смачний напій з духмяними травами посилює та стимулює захисні функції організму.