Кавказка кухня

Кавказька кухня багата різноманітністю перших страв, других страв. Ми зібрали різноманітні рецепти страв кавказької кухні, багато рецептів з фото, святкові страви і страви на кожен день.

Суп харчо з куркою

Суп харчо з куркоюСуп харчо з куркою

Суп харчо з куркою – ситна та смачна перша страва. Знаменитий грузинський рецепт супу харчо з курки, з рисом.
Традиційний суп харчо готується з яловичиною. Далі, споконвічний рецепт супу харчо передбачає використання спеціальної заправки – тклапі, простіше кажучи – сушеного сливового пюре. Якщо ви хочете приготувати справжній суп харчо по-грузинськи, то вам не обійтися без цієї заправки. Замість такої заправки використовуємо томатну пасту.

Адигейський сир

Адигейський сирАдигейський сир
Адигейський сир – це м’який сир, з невисокою калорійністю і рекордному вмісту білків і кальцію, виробляється тільки з молока шляхом згортання його молочною сироваткою. Такий сир часто рекомендують дієтологи для дієтичного харчування. Простий рецепт приготування адигейського сиру в домашніх умовах, фото та поради.

Хачапурі з сулугуні на сковороді

Хачапурі з сулугуні на сковородіХачапурі з сулугуні на сковороді
Хачапурі з сулугуні національна страва Грузії. Рецепт смачних хачапурі з сиром сулугуні які готують на сухій сковороді, фото та покроковий опис дивіться далі.

Розсипчастий плов в мультиварці

Розсипчастий плов в мультиварціРозсипчастий плов в мультиварці
Плов в мультиварці – смачна друга страва кавказької кухні. Як приготувати плов в мультиварці – простий рецепт смачного плову з фото і покроковим описом. Сьогодні плов готуємо з м’ясом свинини, але ви можете взяти куряче чи яловичину. Готувати цю кулінарну страву дуже легко за допомогою мультиварки Поларис, в інших мультиварках теж може бути режим плов.
Плов виходить розсипчастий і дуже смачний.