Страви з картоплі

Нові та смачні рецепти приготування других страв з картоплі. Страв з картоплі в духовці, фото рецепти. Готуємо страви з картоплі та грибів, картоплю з м’ясом, печемо картоплю на природі.

Вареники з картоплею

Вареники з картоплеюВареники з картоплею
Смачні українські вареники з картоплею – популярна друга страва на кожен день та свята. Простий рецепт вареників з картоплею, фото та покроковий опис приготування тіста та начинки.
Дізнайтеся як швидко приготувати смачні вареники з картоплею.

Картопля по-селянськи (пісна страва)

Картопля по-селянськиКартопля по-селянськи

Картопля по-селянськи запечена в духовці – корисна та смачна пісна страва. Картоплю можна готувати за багатьма рецептами, та цей рецепт картоплі по-селянський дуже простий та швидкий в приготуванні. Ніжна та надзвичайно ароматна картопля на кожен день.

Зрази з картоплі з грибами

Зрази з картоплі з грибамиЗрази з картоплі з грибами
Пісні зрази з картоплі з грибами смачна та поживна страва. Готуються зрази з доступних продуктів – картоплі і грибів. Рецепт картопляні зрази з грибами смажені на сковорідці – ароматна пісна страва на свята та на кожен день.

Запіканка з фрикадельками і картоплею в духовці

запіканка з фрикадельками і картоплею в духовці

Як приготувати фрикадельки з картоплею в духовці, покроковий рецепт з фото. Гаряча страва з картоплі запеченої з м’ясними кульками надзвичайно смачна та поживна, готувати можна на кожен день та свята.

Пісна картопля в рукаві

пісна картопля в рукаві

Готувати картоплю в духовці дуже просто, та вийде смачна пісна страва. Ароматна пісна картопля відмінна страва під час Великого посту. До вашої уваги простий рецепт приготування картоплі в рукаві в духовці.

Ковбаса з картоплі

ковбаса з картоплі

Смачно, ситно та не дорого! Ковбаса з картоплі до будь-якого столу – цікава закуска чи основна страва. Рецепт картопляної ковбаси з фото та описом приготування.

Картопля з м’ясом в духовці

картопля з м'ясом в духовці

Смачна картопля з м’ясом в духовці – легка в приготуванні друга страва на вечерю. Ситна картопля запечена в духовці рецепт приготування з фото. Готувати таку картоплю можна з будь-яким видом м’яса.

Картопляні галушки з вареної картоплі

картопляні галушкикартопляні галушки

Картопляні галушки – українська національна страва, яка стане в пригоді під час посту. Друга назва страви ліниві вареники з картоплею – проста в приготуванні, яку ви з легкістю приготуєте для своїх рідних.

Картопляно-м’ясна запіканка

Картопляно-м'ясна запіканкаКартопляно-м'ясна запіканка

Проста в приготуванні та смачна картопляно-м’ясна запіканка для всієї родини. Така друга страва дуже доречна на вечерю. Рецепт приготування запіканки з картоплею і м’ясом в духовці.

Пісній картопляний рулет з грибами і овочами

Пісній картопляний рулет з грибами і овочамиПісній картопляний рулет з грибами і овочами

Пісний картопляний рулет з грибами та овочами – смачна пісна страва, ароматна та ситна. Рецепт приготування з покроковими фото. Проста в приготуванні, оригінальна – те що треба для щоденного прийому під час посту.