Плов

Смачні рецепти приготування плову з м’ясом і фруктами за рецептами різних народів світу. Дізнайтеся як приготувати плов зі свинини або з куркою. Готуємо розсипчатий плов, рецепт з фото

Плов – тонкощі приготування без казана, рецепт з фото

Плов - тонкощі приготування без казанаПлов – тонкощі приготування без казана

Цей плов сподобається всім, кому не подобається баранина або не має казана. Плов готується за рецептом, який я знайшла в книзі Вільяма Похльобкіна в розділі Узбецька Кухня.

Рис з м’ясом в духовці

Рис з м'ясом в духовціРис з м'ясом в духовці

Рис з м’ясом гарно поєднуються, а з додаванням ароматних спецій вийде смачна друга страва. Сьогодні приготую рис з м’ясом в духовці, рецепт приготування з фото.

Плов з овочами у скороварці

Плов з овочами у скороварціПлов з овочами у скороварці

Плов з овочами у мультиварці скороварці – смачна пісна страва на кожен день. Розсипчастий, ароматний плов приготувати легко за нашим рецептом з фото. Плов готую в мультиварці скороварці Редмонд, вийде поживне пісне блюдо, яке можна подати на святковий пісний стіл.

Плов зі свининою

Плов зі свининоюПлов зі свининою
Улюблений домашній рецепт плову зі свининою. Як готувати плов зі свинини? Абсолютно будь-яка господиня зможе приготувати смачний плов зі свининою за цим рецептом.
Мені скажуть, що рецепт плову зі свинини неправильний, не класичний, плов повинен бути з бараниною. А мені смачно. Спробуйте, і вам сподобається!

Розсипчастий плов в мультиварці

Розсипчастий плов в мультиварціРозсипчастий плов в мультиварці
Плов в мультиварці – смачна друга страва кавказької кухні. Як приготувати плов в мультиварці – простий рецепт смачного плову з фото і покроковим описом. Сьогодні плов готуємо з м’ясом свинини, але ви можете взяти куряче чи яловичину. Готувати цю кулінарну страву дуже легко за допомогою мультиварки Поларис, в інших мультиварках теж може бути режим плов.
Плов виходить розсипчастий і дуже смачний.