Молочні каші

Корисні молочні каші зварені з рисом, пшоном, гречкою, вермішелю. Підготовчі роботи і поради під час готування молочної каші. Каші з молоком, рецепти з фото і відео, готуємо для дітей. Смачні рецепти

Молочна рисова каша

молочна рисова каша

Молочна рисова каша – традиційна страва для дітей і тих хто дотримується дієти. Рецепт смачної рисової, молочної каші повинен бути в кожної матусі, яка дбає правильне харчування.

Рисова молочна каша – дуже смачна та корисна, а ще смачніше буде коли додати в неї терті яблука або розім’яти стиглі банани.

Молочна каша з вермішеллю

Молочна каша з вермішеллюМолочна каша з вермішеллю
Кожного ранку готую смачну молочну кашу своїм дітям. Сьогодні приготуємо молочну кашу з вермішеллю, простий рецепт з фото. Молочна вермішель – смачна і корисна альтернатива звичній каші, готується швидко, страва на кожен день.

Молочна каша з гречки в мультиварці

Молочна каша з гречки в мультиварціМолочна каша з гречки в мультиварці
Приготуємо молочну кашу з гречкою в мультиварці Поларіс, яка буде до вподоби всім: дітям та дорослим. Соковита та смачна молочна каша в мультиварці, рецепт з фото приготування. Дієтологи рекомендують починати ранок з цієї молочної каші.

Молочна каша з гарбузом в мультиварці

Молочна каша з гарбузомМолочна каша з гарбузом
Молочна каша з гарбузом дуже корисна особливо для дітей. Цей простий рецепт приготування молочної каші в мультиварці Поларіс. Варимо молочну кашу з гарбузом і пшоном кожен день на сніданок. Дізнайтеся як приготувати смачну та корисну гарбузову молочну кашу в мультиварці.

Манна каша на молоці

Манна каша на молоціМанна каша на молоці
Манна каша на молоці – корисний і смачний сніданок особливо для дітей. Однак не всі можуть добре приготувати кашу. Та з нашим рецептом смачної манної каші на молоці у вас все вийде. Дізнайтеся як правильно приготувати манну кашу без комочків, рецепт з фото.