Варення, джеми

Рецепти смачного, солодкого варення та джемів з полуниці, з порічок, черешні, малини, чорниць, суниць. Прості рецепти приготування варення. Дізнайтеся як приготувати варення або джем з полуниці, сморо

Повидло з слив на зиму

Повидло з слив на зимуПовидло з слив на зиму

Повидло з слив на зиму – простий домашній рецепт, смачний солодкий десерт і начинка для пиріжків, пирогів. Рецепт приготування повидла з білих слив, покроковий опис.

Повидло з яблук

Повидло з яблукПовидло з яблук

Повидло з яблук простий рецепт смачного та густого повидла.
Для яблучного повидла виберіть свіжі ароматні яблука. Консервоване повидло виходить густе, підійде для домашньої випічки взимку. Дізнайтесь як готувати густе яблучне повидло, фото та поради.

Чорна смородина протерта з цукром

Чорна смородина протерта з цукромЧорна смородина протерта з цукром

Чорна смородина перетерта з цукром – простий спосіб зберігання вітамінів на зиму. Саме в такому виді в нашій родині полюбляють чорну смородину – перетерту або перекручену з цукром.

Варення з черешні з горіхами

Варення з черешні з горіхамиВарення з черешні з горіхами

Приготуйте на зиму ароматне та смачне варення з черешні з волоськими горіхами. Зимовими вечорами ваша родина оцінить ваші зусилля гідно. Рецепт варення з черешні з волоськими горіхами.

Варення з черешні без кісточок

Варення з черешні без кісточокВарення з черешні без кісточок

Червона черешня – дуже корисна та смачна ягода. Щоб зберегти смак літа на зиму, рекомендуємо рецепт варення з черешні без кісточок. Таке варення готується в один прийом.

Варення з полуниці з м’ятою

варення з полуниці з м'ятоюварення з полуниці з м'ятою

Оригінальний рецепт варення з полуниці з додаванням м’яти та лимону. М’ята додасть легку пікантність, освіжаючи смак, а лимон – кислинку. Ароматне полуничне варення з м’ятою і лимоном, рецепт з фото.

Повидло з абрикосів

Повидло з абрикосівПовидло з абрикосів

Повидло з абрикосів – це гарна начинка для пирогів та пиріжків взимку, та смачний десерт до чаю. Абрикосове повидло рецепт приготування з фото.

Сире варення з чорної смородини

Сире варення з чорної смородиниСире варення з чорної смородини

Корисне і смачне сире варення з чорної смородини, готувати просто і швидко. Чорна смородина – корисна ягода, яка взимку допоможе в боротьбі з застудою та іншими хворобами. Рецепт сирого варення з чорної смородини до вашої уваги.

Полуничне варення в духовці

Полуничне варення в духовціПолуничне варення в духовці

Існує багато рецептів приготування варення з полуниці на зиму. До вашої уваги простий та оригінальний рецепт варення з полуниці в духовці.

Готувати варення дуже легко, постійно стояти та помішувати не треба. Ароматне варення з полуниці вийде з цілими ягодами, та великою кількістю солодкого сиропу. З такого полуничного варення готують начинку для пирогів, сироп додають в різні десерти, або смакують з чаєм.

Варення з дині з лимоном в мультиварці

Варення з диніВарення з дині
Диня дуже цінний продукт для організму людини. Варення з дині з додаванням лимону, смачна солодка консервація на зиму. Рецепт варення з дині в мультиварці Polaris, фото з покроковим описом.