Маринування,консервація

Прості рецепти консервації і маринування різних видів м’яса, овочів та фруктів. Розділ посвячений консервації на зиму. Маринування риби, м’яса до шашлику. Консервування огірків, кабачків, салатів, гри

Помідори з капустою на зиму

помідори з капустою на зиму

Перевірений рецепт смачних помідорів з капустою на зиму. Помідори закриваюся разом з салатом з капусти і солодкого перцю. Обов’язково приготуйте помідори на зиму – новий та цікавий рецепт.

Оселедець в гірчичному соусі

оселедець в гірчичному соусі

Смачний маринований оселедець в гірчичному соусі. Сьогодні я хочу показати вам як швидко приготувати не зовсім звичайним маринадом оселедець. За цим рецептом оселедець можна приготувати за три години або залишити маринуватися на добу.

Мариновані печериці нашвидкуруч

мариновані печериці нашвидкуруч

Мариновані печериці нашвидкуруч – смачні та швидко готуються. Рецепт маринування шампіньйонів з покроковим описом. Через тиждень гриби вже можна куштувати, додавати в різноманітні страви та салати.

Зберігати такі мариновані шампіньйони можна декілька місяців у холодильнику.

Квашені огірки на зиму в банках

квашені огірки на зиму в банках

Квашені огірки на зиму – домашня консервація смачних та хрумких огірочків. Покроковий рецепт приготування квашених огірків, фото. Дізнайтесь як готувати квашені огірки в банках на зиму.

Консервований салат з огірків і помідорів

консервований салат з огірків і помідорів

Консервований салат з помідорів та огірків приготовлений вдома дуже корисний та смачний, особливо взимку, коли у продажу лише тепличні овочі. Рецепт приготування овочевого салату з огірків і помідорів на зиму.

Салати потрібна страва до других страв, тому такий салат з овочів взимку вам обов’язково знадобиться.

Закуска з баклажанів на зиму

закуска з баклажанів на зимузакуска з баклажанів на зиму

Закуска з баклажанів на зиму смачна і корисна, для приготування якої треба небагато часу. Рецепт смачної консервованої закуски з баклажанів і помідорів на зиму.

Томатний сік з помідорів на зиму

Томатний сік з помідорів на зимуТоматний сік з помідорів на зиму

Томатний сік – корисний напій, який має безліч вітамінів, дієтичний напій. Рецепт томатного соку дуже простий і його легко приготувати в домашніх умовах в необмеженій кількості. Я розповім вам як готую томатний сік на зиму вдома, рецепт домашньої консервації з фото і покроковим описом.

Краще самому приготувати сік з помідорів ніж купувати в магазині, де важко знайти натуральний. Для приготування томатного соку вам знадобляться стиглі, соковиті помідори. З 1,5 кг помідорів прокручених через м’ясорубку виходить до 1 л томатного соку.

Баклажани на зиму з перцем

баклажани на зиму з перцембаклажани на зиму з перцем

Баклажани за зиму з перцем – смачна консервована закуска. Обов’язково приготуйте такий салат з баклажанів, гострого та болгарського перцю на зиму. Рецепт баклажани на зиму з покроковим описом та фото.

Зелені помідори на зиму

Зелені помідори на зимуЗелені помідори на зиму

Незрілі помідори не мають виняткових смакових якостей. Але якщо приготувати зелені помідори на зиму за перевіреним рецептом – вийде чудова закуска, в міру гостра, в міру солодка і солона. Обов’язково приготуйте зелені помідори на зиму.

Солодкі мариновані огірки на зиму

Солодкі мариновані огірки на зимуСолодкі мариновані огірки на зиму

Солодкі мариновані огірки – відмінна закуска взимку до других страв. Рецепт маринованих солодких огірків на зиму, приготування і фото.