Консервування фруктів і ягід

Рецепти консервації фруктів і ягід, багато простих рецептів по консервуванню фруктів і овочів з фото. Дізнайтеся як правильно зробити заготівлю ягід і фруктів для концервації.

Вишні у своєму соку

Вишні у своєму сокуВишні у своєму соку
Вишні у своєму соку відмінно підійде для випічки взимку пирогів, кексів та тортів. Економний рецепт приготування вишень у своєму соці, так як потребує небагато цукру при консервації. Готуємо вишні у власному соці рецепт з фото, корисні поради.

Вишні у власному соці

Вишні у власному соціВишні у власному соці
Вишні у власному соці рецепт з фото та порадами. На сьогоднішній день існує велика кількість рецептів консервування вишень на зиму, серед яких почесне місце займає вишні в власному соці. З такими вишнями можна приготувати смачні вареники, торти, пироги, киселі і компоти.
Правильно приготовані вишні у своєму соку зберігають більший відсоток корисних речовин, ніж джеми, варення, тому що тривалість приготування їх значно коротша.

Мариновані груші

Мариновані грушіМариновані груші
Солодкі мариновані груші на зиму доповнять ваш повсякденний раціон корисними вітамінами взимку. Простий рецепт приготування консервованих груш половинками з корицею та іншими пряностями.