Компоти, сиропи

Сироп – це уварений до густоти ягідний або фруктовий сік, змішаний з цукром. Рецепти компотів на зиму, компоти з фруктів рецепти. Домашні компоти і сиропи можна приготувати про запас і зберігати в бан

Компоти на зиму, легко та швидко

Компоти на зиму, легко та швидкоКомпоти на зиму, легко та швидко

Приготувати корисні компоти на зиму досить легко, не потребує багато зусиль. Для приготування компотів вам знадобляться будь-які фрукти, ті які вам подобаються. Можна компоти готувати змішуючи фрукти разом, а можна в кожній банці окремий фрукт.

Компот з абрикос під назвою Фанта

Компот з абрикос під назвою ФантаКомпот з абрикос під назвою Фанта

Коли великий врожай абрикос, я завжди готую смачний компот – Фанта. Простий рецепт приготування прохолодного напою з абрикос і апельсинів.

Сік з персиків на зиму

Сік з персиків на зимуСік з персиків на зиму

Кисло-солодкий сік з персиків – поживний напій взимку для всієї родини. Якщо у вас великий врожай персиків, приготуйте цей смачний сік. Простий рецепт приготування персикового соку на зиму.

Яблучний сік на зиму

Яблучний сік на зимуЯблучний сік на зиму

Яблучний сік на зиму – корисний та смачний напій для всієї родини. Рецепт консервування яблучного соку на зиму, який можна готувати з різних сортів яблук. Яблучний сік приготовлений вдома більш корисний ніж магазинний, діти дуже полюбляють такий напій взимку.

Абрикосовий сік з м’якоттю

Абрикосовий сік з м'якоттюАбрикосовий сік з м'якоттю

Корисний та смачний абрикосовий сік з м’якоттю. Нескладний рецепт приготування, таким консервованим соком ви будете насолоджуватись взимку.

Компот з вишні на зиму

Компот з вишні на зимуКомпот з вишні на зиму

В нашій родині завжди закривали багато компоту з вишень, за зиму все випивали з насолодою. До вашої уваги рецепт приготування компот з вишні на зиму.

Вишневий компот на зиму

Вишневий компот на зимуВишневий компот на зиму

Дуже смачний, перевірений рецепт вишневого компота на зиму. Освіжаючий напій для шанувальників вишень. Вишневий компот на зиму легко та просто готувати, рецепт без стерилізації.

Компот з полуниці на зиму

Компот з полуниці на зимуКомпот з полуниці на зиму
Компот в сучасному розумінні – це фруктовий освіжаючий напій, приготований з відварених свіжих, сухих або заморожених плодів. Компот зберігає природний смак фруктів або ягід, добре втамовує спрагу. Більшість компотів вариться з додаванням цукру, однак цей інгредієнт не є обов’язковим.
Сьогодні приготуємо смачний компот з полуниці на зиму за простим рецептом.