» » Варення з чорниці

Варення з чорниці

Варення з чорниціВарення з чорниці
Чорниця - смачна лісова ягода дуже корисна для очей. Найпростіше приготувати на зиму варення з чорниці. Рецепт приготування варення з чорниць, поради та фото.
З кінця червня починається сезон чорниць, тому пора консервувати смачне та корисне варення з чорниці.

Інгредієнти

  • Чорниці 1,5 кг.
  • Цукор 1,2 кг.

Рецепт приготування варення з чорниці:


Ягоди чорниці перебрати, відокремити нестиглі та гнилі, видалити листки, хвостики з ягід. Помити чорниці водою.

Варення з чорниці


Засипаємо чорниці в каструлю з товстим дном та пересипаємо цукром, переміщуємо та даємо постояти близько 6 годин, щоб пустила сік.

Варення з чорниці

Варення з чорниці

Варення з чорниці

Варення з чорниці


Доводимо варення з чорниць до кипіння і варимо 2-3 хвилини. При необхідності зняти пінку, хоча піни практично немає. Знімаємо каструлю з вогню.

Варення з чорниці


Гаряче варення з чорниці розливаємо по стерилізованим банкам та закриваємо кришками. Таке варення з чорниць можна зберігати при кімнатній температурі.

Варення з чорниці

Варення з чорниці


Взимку варення з чорниці можна додавати в різні вироби при випічці. Ми ж найбільше любимо варення з чорниць з чаєм. З 1,5 кг чорниць виходить 4 півлітрових банки варення.

Приємного смаку!

Схожі рецепти

Полуничне варення
За цим рецептом виходить чудове полуничне варення. Я дуже люблю варення з полуниці, але ось з м'ятою - це щось неймовірне!
Густе варення з полуниці
Варення з полуниці виходить густе та смачне, покроковий рецепт з фото. Полуниця - дуже смачна, ніжна і солодка ягода, яка, на жаль, довго не зберігається. Зараз, влітку, можна досхочу наїстися улюбленою ягодою. Та щоб поласувати полуницею взимку, зробіть густе варення з полуниці на зиму.
Варення з малини
Варення з малини дуже корисне від застуди та має чудовий смак і аромат. Рецепт приготування варення з малини простий та швидкий.
Варення з суниці
Ароматне і запашне варення з суниць полюбляють взимку усі без винятку. Варення з суниці завдяки своїм корисним властивостям сприятливо впливає на кровоносну і імунну системи, покращує обмін речовин і надає позитивний вплив на організм. Коли є суниці я варю варення з суниць - п'ятихвилинка. Рецепт
Варення з вишні
Варення з вишні у зимову пору прекрасно підійде для пирога, бо зварене без кісточок у власному соці вишень. Смачне, ароматне вишневе варення корисне для здоров'я, рецепт приготування з фото.
Варення з полуниці
Варення з полуниці - улюблене для нашої родини. За цим рецептом ягоди полуниці зберігають свою форму та смак. Варення з полуниці виходить густе та ароматне. Простий рецепт з фото приготування варення з ягід полуниці.

0 комментарів

Напишіть "Рецепти страв" без кавичок
X
Зареєструватися/Вхід
Нагору