» » Чорна смородина протерта з цукром

Чорна смородина протерта з цукром

Чорна смородина протерта з цукромЧорна смородина протерта з цукром

Чорна смородина перетерта з цукром - простий спосіб зберігання вітамінів на зиму. Саме в такому виді в нашій родині полюбляють чорну смородину - перетерту або перекручену з цукром.

Інгредієнти

  • Чорна смородина
  • Цукор

Рецепт приготування чорної смородини на зиму

Свіжу чорну смородину перебрати, очистити від листя і гілочок. Добре промити смородину під проточною водою.

рецепт приготування чорної смородини на зиму

Висипати в велику ємність і пересипати цукром (повинно бути в 2 рази більше ніж смородини, якщо ви плануєте зберігати при кімнатній температурі). Якщо зберігати в морозилці, кладіть цукру так само як смородини.

рецепт приготування чорної смородини на зиму

Перекрутити смородину з цукром за допомогою блендера до однорідної маси. Також можна перекрутити і через м'ясорубку, в кого нема блендера.

рецепт приготування чорної смородини на зиму

Залишити перетерту смородину на годину при кімнатній температурі.

Розлити смородину по пластикових лотках, баночках і прибрати в морозилку до зими.

перетерта чорна смородина на зиму

Взимку дуже смачна та корисна чорна смородина - дуже смакує до чаю.

Приємного смаку!

Схожі рецепти

Пиріжки з вишнею і чорною смородиною
Влітку можна приготувати дуже смачні смажені та випечені в духовці пиріжки з вишнею та чорною смородиною. Ніжні, м'якенькі пиріжки з смачною начинкою з ягід вишні і чорної смородини. Пиріжки для перекусу з солодкою начинкою дуже сподобаються дітям та дорослим.
Сире варення з чорної смородини
Корисне і смачне сире варення з чорної смородини, готувати просто і швидко. Чорна смородина - корисна ягода, яка взимку допоможе в боротьбі з застудою та іншими хворобами. Рецепт сирого варення з чорної смородини до вашої уваги.
Чорна смородина у власному соку. Варення на зиму
Чорна смородина дуже корисна та смачна, а консервоване варення з чорної смородини у власному соку на зиму не замінна річ при захворюваннях взимку. Таке варення смакують з чаєм, простий та швидкий рецепт приготування.
Варення з чорної смородини
Варення з чорної смородини на зиму, рецепт приготування з фото. Смачне варення з смородини готується швидко, тому його ще називають «П'ятихвилинка». Ягоди смородини залишаються цілими і зберігають багато вітамінів, корисних для здоров'я, особливо взимку.
Асорті з огірків і помідорів на зиму
Консервоване асорті з огірків та помідорів - смачне асорті з овочів на зиму з солодкуватим присмаком. Рецепт приготування асорті огірки і помідори - смачна консервована закуска до других страв.
Корнішони «Особливі»
Консервовані корнішони - маленькі огірочки розміром не більше 8 см. Саме такі огірки будемо використовувати для маринування. Готуємо корнішони мариновані, рецепт приготування.

0 комментарів

Напишіть "Рецепти страв" без кавичок
X
Зареєструватися/Вхід
Нагору