солодкі страви

Солодкі страви та десерти з фото – ними завершують всі свята та дні народження. Рецепти смачних десертів та солодких страв різних світових кухонь. Оригінальні нові рецепти десертів та солодких страв н

Сирна паска без випікання

Сирна паска без випіканняСирна паска без випікання
Сирна паска без випікання – смачний солодкий десерт до Великодня. Рецепт приготування сирної паски дуже простий.
Дізнайтесь як легко готувати сирну паску без випічки. Цей рецепт з розрахунку на 2-ох кг форму для паски. У мене форма на 0.5 кг тому всі інгредієнти розділяю на 4 частини.

Торт без випічки «Пломбір»

торт без випічки пломбір

Торт без випічки “Пломбір” дуже ніжний і смачний. Готувати торт просто та швидко. Чудовий рецепт торта без випічки, фото з покроковим описом.

Солодкий десерт з яблук

десерт з яблук

Сьогодні приготуємо дуже простий та незвичний десерт з яблук. Готувати десерт з яблук легко і швидко. Яблука краще брати кисло-солодкі – найкраще підійдуть, якщо немає можна брати будь-які.

Такий солодкий десерт можна поставити на святковий стіл – гості будуть здивовані, а діти у захваті.

Торт без випічки за 5 хвилин

торт без випічки за 5 хвилин

Сьогодні хочу запропонувати вам рецепт дуже смачного та швидкого в приготуванні торта без випічки, який готується за 5 хвилин. Такий торт просто тане у роті, смачний і ніжний. Вам треба приготувати тільки крем.

Пастила з яблук в домашніх умовах

Пастила з яблук в домашніх умовахПастила з яблук в домашніх умовах

Якщо ви полюбляєте яблука то приготуйте пастилу з яблук в домашніх умовах. Пастила з яблук готується легко але довго. Рецепт пастили з яблук з покроковим описом та фото.

Повидло з слив на зиму

Повидло з слив на зимуПовидло з слив на зиму

Повидло з слив на зиму – простий домашній рецепт, смачний солодкий десерт і начинка для пиріжків, пирогів. Рецепт приготування повидла з білих слив, покроковий опис.

Сирні пончики на швидку руку

Сирні пончики на швидку рукуСирні пончики на швидку руку

Порадуйте дітей смачними сирними пончиками приготовленими нашвидкуруч. Смачні сирні пончики рецепт приготування з фото. Солодкий десерт на сніданок.

Полуниця і банани зі збитими вершками та вареним згущеним молоком

полуниця з вершкамиполуниця з вершками

Дуже смачний солодкий десерт – полуниця і банани зі збитими вершками та вареним згущеним молоком. Простий рецепт приготування з фото.

Печені яблука «Зимова казка«»

Печені яблукаПечені яблука

Запечені в духовці яблука з різною солодкою начинкою – корисна і смачна пісна солодка страва. Смачний десерт під час посту на сніданок для всієї родини. Кулінарний рецепт приготування солодких запечених яблук з начинкою.

Торт без випічки з шоколадними кульками

Торт без випічки з шоколадними кулькамиТорт без випічки з шоколадними кульками

Швидкий торт без випічки з шоколадними кульками дуже смачний та хрусткий, готується всього за декілька хвилин. Рецепт смачного десерту на сніданок для дітей та дорослих.