Морозиво

Як зробити морозиво з молока вдома? Прості рецепти морозива для дітей в домашніх умовах з фото. Готуємо морозиво пломбір, рецепти морозива в морожениці, а також відео приготування смачного десерту.

Морозиво з абрикосами

Морозиво з абрикосамиМорозиво з абрикосами

Смачне, домашнє морозиво з абрикосами і вершками обов’язково порадує ваших діток. Рецепт неперевершеного абрикосового морозива з покроковим описом.

Вершкове морозиво

Вершкове морозивоВершкове морозиво

Смачне вершкове морозиво можна зробити з молока або вершків в домашніх умовах. Солодке та ніжне за смаком сподобається дітям та дорослим. Рецепт приготування вершкового морозива.

Ескімо сирне

Ескімо сирнеЕскімо сирне

Натуральне і корисне морозиво для всієї родини – сирне ескімо. Домашній сир дуже корисний, а з додаванням горіхів та родзинок це неймовірно смачний десерт. Рецепт ескімо з сиром приготовленого в домашніх умовах.

Домашнє морозиво зі згущеним молоком і персиками

Домашнє морозиво зі згущеним молоком і персикамиДомашнє морозиво зі згущеним молоком і персиками

Дуже простий рецепт домашнього морозива зі згущеним молоком і персиками. Морозиво готується без додавання яєць. Натуральне, солодке та смачне домашнє морозиво для дітей.

Морозиво «Бананова насолода»

Морозиво банановеМорозиво бананове

Морозиво з бананом – солодкий ароматний десерт для дітей та дорослих. Кулінарний рецепт приготування смачного морозива з корисними бананами в домашніх умовах.

Морозиво ванільне

Морозиво ванільнеМорозиво ванільне
Домашнє ванільне морозиво – прохолодне, ніжне, освіжаюче і таке смачне. Краща літня солодка страва в усі часи. Готуємо морозиво ванільне з молока, рецепт з фото. Таке смачне морозиво довго не затримається у холодильнику.

Морозиво зі згущеним молоком

Морозиво зі згущеним молокомМорозиво зі згущеним молоком
Натуральне морозиво можна приготувати вдома, своїми руками. Воно буде смачним, не буде містити шкідливих добавок, хімії і барвників. Це, мабуть, найпростіший рецепт морозива зі згущеним молоком в домашніх умовах. Згущене молоко я готую вдома.

Морозиво вершкове

Морозиво вершковеМорозиво вершкове
Домашнє вершкове морозиво смачне та корисне для дітей, особливо влітку.
Приготовлене за цим рецептом морозиво вершкове, по жирності і смаку походить на «радянський» пломбір. Рецепт приготування морозива з вершками вдома, поради та фото.

Морозиво з молока

Морозиво з молокаМорозиво з молока
Морозиво з молока зроблене в домашніх умовах нічим не поступається магазинному пломбіру. Домашнє морозиво з молока корисне та поживне – солодкі ласощі для дітей та дорослих. Дивіться рецепт з фото приготування морозива – смачний солодкий десерт.

Бананове морозиво

Бананове морозивоБананове морозиво
Бананове морозиво можна приготувати за лічені хвилини. Смачне морозиво для дітей та дорослих з бананом та шоколадом. Рецепт бананового морозива з фото та описом. Замість банана можете використовувати любі заморожені фрукти на ваш смак.